Properties for sale in Dubai and Abu Dhabi, Villas, Dubai Hills neighborhood
Buy
Property type
Price
Eden VillasLot number: 183970
Villa
Dubai Hills
AED 63,300,000
AED 3,970/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 180710
Villa
Dubai Hills
AED 47,700,000
AED 2,992/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 180706
Villa
Dubai Hills
AED 91,100,000
AED 35,586/ft²
Area
2,551 ft²
Bedrooms
6
Eden VillasLot number: 180696
Villa
Dubai Hills
AED 42,800,000
AED 13,566/ft²
Area
3,154 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 180691
Villa
Dubai Hills
AED 46,200,000
AED 2,898/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 138527
Villa
Dubai Hills
AED 29,760,000
AED 3,347/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 138522
Villa
Dubai Hills
AED 25,200,000
AED 3,540/ft²
Area
7,115 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 138519
Villa
Dubai Hills
AED 23,290,000
AED 3,252/ft²
Area
7,158 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 138517
Villa
Dubai Hills
AED 23,550,000
AED 3,294/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137556
Villa
Dubai Hills
AED 28,970,000
AED 3,258/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137554
Villa
Dubai Hills
AED 23,210,000
AED 3,238/ft²
Area
7,158 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137553
Villa
Dubai Hills
AED 23,270,000
AED 3,231/ft²
Area
7,201 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137552
Villa
Dubai Hills
AED 23,280,000
AED 3,233/ft²
Area
7,201 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137551
Villa
Dubai Hills
AED 23,230,000
AED 3,236/ft²
Area
7,169 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137550
Villa
Dubai Hills
AED 23,460,000
AED 3,270/ft²
Area
7,169 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137549
Villa
Dubai Hills
AED 25,500,000
AED 3,582/ft²
Area
7,115 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137548
Villa
Dubai Hills
AED 26,800,000
AED 3,014/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137547
Villa
Dubai Hills
AED 26,810,000
AED 3,015/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137546
Villa
Dubai Hills
AED 26,830,000
AED 3,017/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137545
Villa
Dubai Hills
AED 26,850,000
AED 3,020/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137544
Villa
Dubai Hills
AED 26,850,000
AED 3,020/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137543
Villa
Dubai Hills
AED 26,850,000
AED 3,020/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137542
Villa
Dubai Hills
AED 23,410,000
AED 3,275/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137541
Villa
Dubai Hills
AED 23,410,000
AED 3,275/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137540
Villa
Dubai Hills
AED 23,710,000
AED 3,317/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192855
Villa
Dubai Hills
AED 51,300,000
AED 3,218/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192857
Villa
Dubai Hills
AED 46,000,000
AED 2,885/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192858
Villa
Dubai Hills
AED 46,000,000
AED 2,885/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192859
Villa
Dubai Hills
AED 45,800,000
AED 3,058/ft²
Area
14,973 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192860
Villa
Dubai Hills
AED 45,800,000
AED 2,873/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192861
Villa
Dubai Hills
AED 47,300,000
AED 2,967/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192862
Villa
Dubai Hills
AED 48,300,000
AED 3,030/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192864
Villa
Dubai Hills
AED 48,500,000
AED 3,042/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192865
Villa
Dubai Hills
AED 52,800,000
AED 3,312/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192869
Villa
Dubai Hills
AED 47,500,000
AED 2,979/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 202152
Villa
Dubai Hills
AED 60,900,000
AED 3,670/ft²
Area
16,587 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 202153
Villa
Dubai Hills
AED 56,900,000
AED 3,429/ft²
Area
16,587 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 202154
Villa
Dubai Hills
AED 68,600,000
AED 4,135/ft²
Area
16,587 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 202155
Villa
Dubai Hills
AED 84,400,000
AED 5,222/ft²
Area
16,157 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 202157
Villa
Dubai Hills
AED 53,800,000
AED 3,243/ft²
Area
16,587 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 202158
Villa
Dubai Hills
AED 63,000,000
AED 3,797/ft²
Area
16,587 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 202159
Villa
Dubai Hills
AED 55,800,000
AED 3,452/ft²
Area
16,157 ft²
Bedrooms
5