Properties for sale in Dubai and Abu Dhabi, Villas
Buy
Property type
Price
AthlonLot number: 185529
Villa
Dubailand
AED 18,396,115
AED 2,098/ft²
Area
8,762 ft²
Bedrooms
6
The LegendsLot number: 10242
Villa
Damac Hills
AED 6,280,000
AED 1,522/ft²
Area
4,123 ft²
Bedrooms
6
Eden VillasLot number: 183970
Villa
Dubai Hills
AED 63,300,000
AED 3,970/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 180710
Villa
Dubai Hills
AED 47,700,000
AED 2,992/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 180706
Villa
Dubai Hills
AED 91,100,000
AED 35,586/ft²
Area
2,551 ft²
Bedrooms
6
Eden VillasLot number: 180696
Villa
Dubai Hills
AED 42,800,000
AED 13,566/ft²
Area
3,154 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 180691
Villa
Dubai Hills
AED 46,200,000
AED 2,898/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Al Zorah Seaside Hills & Beach HillsLot number: 47732
Villa
AED 20,400,000
AED 3,018/ft²
Area
6,749 ft²
Bedrooms
4
Eden House Dubai HillsLot number: 138527
Villa
Dubai Hills
AED 29,760,000
AED 3,347/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 138522
Villa
Dubai Hills
AED 25,200,000
AED 3,540/ft²
Area
7,115 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 138519
Villa
Dubai Hills
AED 23,290,000
AED 3,252/ft²
Area
7,158 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 138517
Villa
Dubai Hills
AED 23,550,000
AED 3,294/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137556
Villa
Dubai Hills
AED 28,970,000
AED 3,258/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137554
Villa
Dubai Hills
AED 23,210,000
AED 3,238/ft²
Area
7,158 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137553
Villa
Dubai Hills
AED 23,270,000
AED 3,231/ft²
Area
7,201 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137552
Villa
Dubai Hills
AED 23,280,000
AED 3,233/ft²
Area
7,201 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137551
Villa
Dubai Hills
AED 23,230,000
AED 3,236/ft²
Area
7,169 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137550
Villa
Dubai Hills
AED 23,460,000
AED 3,270/ft²
Area
7,169 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137549
Villa
Dubai Hills
AED 25,500,000
AED 3,582/ft²
Area
7,115 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137548
Villa
Dubai Hills
AED 26,800,000
AED 3,014/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137547
Villa
Dubai Hills
AED 26,810,000
AED 3,015/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137546
Villa
Dubai Hills
AED 26,830,000
AED 3,017/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137545
Villa
Dubai Hills
AED 26,850,000
AED 3,020/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137544
Villa
Dubai Hills
AED 26,850,000
AED 3,020/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137543
Villa
Dubai Hills
AED 26,850,000
AED 3,020/ft²
Area
8,891 ft²
Bedrooms
6
Eden House Dubai HillsLot number: 137542
Villa
Dubai Hills
AED 23,410,000
AED 3,275/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137541
Villa
Dubai Hills
AED 23,410,000
AED 3,275/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
Eden House Dubai HillsLot number: 137540
Villa
Dubai Hills
AED 23,710,000
AED 3,317/ft²
Area
7,147 ft²
Bedrooms
5
AthlonLot number: 120313
Villa
Dubailand
AED 14,201,448
AED 2,264/ft²
Area
6,265 ft²
Bedrooms
5
AthlonLot number: 102635
Villa
Dubailand
AED 13,985,208
AED 2,230/ft²
Area
6,265 ft²
Bedrooms
5
AthlonLot number: 102633
Villa
Dubailand
AED 13,970,316
AED 2,227/ft²
Area
6,265 ft²
Bedrooms
5
AthlonLot number: 102630
Villa
Dubailand
AED 13,891,878
AED 2,215/ft²
Area
6,265 ft²
Bedrooms
5
AthlonLot number: 102626
Villa
Dubailand
AED 13,782,840
AED 2,198/ft²
Area
6,265 ft²
Bedrooms
5
AthlonLot number: 102605
Villa
Dubailand
AED 14,324,022
AED 2,284/ft²
Area
6,265 ft²
Bedrooms
5
Villas Hartland 2Lot number: 54316
Villa
AED 61,146,260
AED 3,500/ft²
Area
17,470 ft²
Bedrooms
6
WaadaLot number: 192424
Villa
AED 4,400,000
AED 1,285/ft²
Area
3,423 ft²
Bedrooms
4
Eden VillasLot number: 192855
Villa
Dubai Hills
AED 51,300,000
AED 3,218/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192857
Villa
Dubai Hills
AED 46,000,000
AED 2,885/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192858
Villa
Dubai Hills
AED 46,000,000
AED 2,885/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192859
Villa
Dubai Hills
AED 45,800,000
AED 3,058/ft²
Area
14,973 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192860
Villa
Dubai Hills
AED 45,800,000
AED 2,873/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5
Eden VillasLot number: 192861
Villa
Dubai Hills
AED 47,300,000
AED 2,967/ft²
Area
15,941 ft²
Bedrooms
5