Hadley Heights 2Lot number: 185175
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,695,762
AED 1,339/ft²
Area
1,259 ft²
Bedrooms
2
floor
3
MAG777Lot number: 180506
1-bedroom apartment
Sport City
AED 1,624,000
AED 1,683/ft²
Area
958 ft²
Bedrooms
1
floor
16
MAG777Lot number: 172837
1-bedroom apartment
Sport City
AED 1,595,000
AED 1,653/ft²
Area
958 ft²
Bedrooms
1
floor
7
MAG777Lot number: 183844
1-bedroom apartment
Sport City
AED 1,606,000
AED 1,685/ft²
Area
947 ft²
Bedrooms
1
floor
15
VegaLot number: 182203
Studio
Sport City
AED 918,726
AED 1,890/ft²
Area
484 ft²
floor
14
AUREL1A ResidenceLot number: 179002
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,632,834
AED 1,294/ft²
Area
1,259 ft²
Bedrooms
2
floor
7
VegaLot number: 178844
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,672,699
AED 1,560/ft²
Area
1,066 ft²
Bedrooms
2
floor
2
VegaLot number: 178843
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,658,416
AED 1,540/ft²
Area
1,076 ft²
Bedrooms
2
floor
1
VegaLot number: 178842
1-bedroom apartment
Sport City
AED 1,256,031
AED 1,684/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
1
Hadley Heights 2Lot number: 176400
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,767,362
AED 1,272/ft²
Area
1,389 ft²
Bedrooms
2
floor
2
Hadley Heights 2Lot number: 176397
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,769,013
AED 1,273/ft²
Area
1,389 ft²
Bedrooms
2
floor
2
Hadley Heights 2Lot number: 176396
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,701,031
AED 1,344/ft²
Area
1,259 ft²
Bedrooms
2
floor
2
VegaLot number: 170783
Studio
Sport City
AED 908,226
AED 1,869/ft²
Area
484 ft²
floor
6
VegaLot number: 170782
Studio
Sport City
AED 902,988
AED 1,858/ft²
Area
484 ft²
floor
5
VegaLot number: 170780
Studio
Sport City
AED 897,726
AED 1,847/ft²
Area
484 ft²
floor
4
VegaLot number: 170778
Studio
Sport City
AED 892,476
AED 1,836/ft²
Area
484 ft²
floor
2
AUREL1A ResidenceLot number: 169576
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,658,936
AED 1,313/ft²
Area
1,259 ft²
Bedrooms
2
floor
13
AUREL1A ResidenceLot number: 169574
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,658,936
AED 1,313/ft²
Area
1,259 ft²
Bedrooms
2
floor
13
AUREL1A ResidenceLot number: 169572
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,656,809
AED 1,313/ft²
Area
1,259 ft²
Bedrooms
2
floor
10
AUREL1A ResidenceLot number: 169570
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,832,409
AED 1,411/ft²
Area
1,292 ft²
Bedrooms
2
floor
10
AUREL1A ResidenceLot number: 169569
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,733,974
AED 1,313/ft²
Area
1,313 ft²
Bedrooms
2
floor
10
AUREL1A ResidenceLot number: 169568
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,733,974
AED 1,313/ft²
Area
1,313 ft²
Bedrooms
2
floor
10
AUREL1A ResidenceLot number: 169567
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,832,409
AED 1,411/ft²
Area
1,292 ft²
Bedrooms
2
floor
10
AUREL1A ResidenceLot number: 169566
2-bedroom apartment
Sport City
AED 1,849,308