Properties for sale in Dubai and Abu Dhabi, Palm Jumeirah neighborhood
Buy
Property type
Price
Olaia ResidencesLot number: 181118
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,177,166
AED 3,799/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181117
3-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 8,643,300
AED 3,750/ft²
Area
2,303 ft²
Bedrooms
3
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181116
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,597,672
AED 4,028/ft²
Area
1,636 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181115
3-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 8,503,978
AED 3,930/ft²
Area
2,164 ft²
Bedrooms
3
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181114
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,642,885
AED 4,153/ft²
Area
1,109 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 181113
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,670,619
AED 4,152/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 181112
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,670,619
AED 4,152/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 181109
3-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 8,597,325
AED 3,701/ft²
Area
2,314 ft²
Bedrooms
3
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181108
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,448,623
AED 3,942/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181107
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 5,992,213
AED 3,743/ft²
Area
1,593 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181106
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,518,426
AED 3,965/ft²
Area
1,636 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181105
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,523,541
AED 3,966/ft²
Area
1,636 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 181104
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,028,463
AED 3,749/ft²
Area
1,604 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Olaia ResidencesLot number: 174443
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 5,787,324
AED 3,599/ft²
Area
1,604 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 172918
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 5,839,402
AED 3,647/ft²
Area
1,593 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 170251
3-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 13,316,445
AED 4,500/ft²
Area
2,949 ft²
Bedrooms
3
Olaia ResidencesLot number: 165860
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 13,292,235
AED 4,500/ft²
Area
2,949 ft²
Bedrooms
3
Olaia ResidencesLot number: 165859
4-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 17,031,840
AED 4,200/ft²
Area
4,047 ft²
Bedrooms
4
Olaia ResidencesLot number: 165858
4-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 16,386,258
AED 4,201/ft²
Area
3,897 ft²
Bedrooms
4
Olaia ResidencesLot number: 165853
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 14,431,775
AED 4,949/ft²
Area
2,906 ft²
Bedrooms
3
floor
9
Olaia ResidencesLot number: 165852
5-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 20,210,638
AED 4,900/ft²
Area
4,123 ft²
Bedrooms
5
floor
9
Olaia ResidencesLot number: 165851
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 14,886,828
AED 4,951/ft²
Area
3,003 ft²
Bedrooms
3
floor
9
Olaia ResidencesLot number: 165843
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 5,770,774
AED 3,549/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165842
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 8,280,512
AED 3,592/ft²
Area
2,303 ft²
Bedrooms
3
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165841
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,338,697
AED 3,870/ft²
Area
1,636 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165840
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,528,953
AED 4,051/ft²
Area
1,109 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165839
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,556,007
AED 4,050/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165838
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,556,007
AED 4,050/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165837
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,528,953
AED 4,051/ft²
Area
1,109 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165836
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,490,084
AED 3,960/ft²
Area
1,636 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165835
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 8,361,563
AED 3,599/ft²
Area
2,314 ft²
Bedrooms
3
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165834
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,259,432
AED 3,826/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165833
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,302,324
AED 3,834/ft²
Area
1,636 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165832
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,307,270
AED 3,834/ft²
Area
1,636 ft²
Bedrooms
2
floor
3
Olaia ResidencesLot number: 165830
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 8,021,438
AED 3,549/ft²
Area
2,250 ft²
Bedrooms
3
floor
2
Olaia ResidencesLot number: 165829
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,150,849
AED 3,820/ft²
Area
1,604 ft²
Bedrooms
2
floor
2
Olaia ResidencesLot number: 165828
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,473,040
AED 4,001/ft²
Area
1,109 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Olaia ResidencesLot number: 165827
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,500,600
AED 4,001/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Olaia ResidencesLot number: 165826
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,499,760
AED 4,000/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Olaia ResidencesLot number: 165825
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 4,473,920
AED 4,002/ft²
Area
1,109 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Olaia ResidencesLot number: 165824
2-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 6,785,163
AED 3,851/ft²
Area
1,755 ft²
Bedrooms
2
floor
2
Olaia ResidencesLot number: 165823
1-bedroom apartment
Palm Jumeirah
AED 8,098,260
AED 3,550/ft²
Area
2,271 ft²
Bedrooms
3
floor
2