ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187378
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,373,894
AED 1,859/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
47
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187377
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,388,970
AED 1,859/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
45
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187367
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,380,005
AED 1,847/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
41
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187366
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,300,765
AED 1,751/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
41
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187365
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,288,613
AED 1,751/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
41
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187355
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,186,290
AED 1,614/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
9
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187089
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,380,005
AED 1,847/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
37
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187087
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,288,613
AED 1,751/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
37
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187079
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,358,456
AED 1,811/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
30
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187078
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,288,137
AED 1,734/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
30
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187077
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,276,103
AED 1,734/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
30
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187076
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,252,173
AED 1,734/ft²
Area
721 ft²
Bedrooms
1
floor
30
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187068
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,230,936
AED 1,657/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
19
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187067
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,219,436
AED 1,657/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
19
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 187061
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,205,678
AED 1,623/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
15
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 186480
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,384,696
AED 1,854/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
38
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 186479
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,300,765
AED 1,751/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
38
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 186478
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,288,613
AED 1,751/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
38
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 186469
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,230,936
AED 1,657/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
18
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 186466
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,217,746
AED 1,657/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
18
Luma Park ViewsLot number: 55560
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,619,000
AED 1,907/ft²
Area
840 ft²
Bedrooms
1
floor
19
Luma Park ViewsLot number: 55521
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,497,000
AED 1,862/ft²
Area
797 ft²
Bedrooms
1
floor
18
Berkeley SquareLot number: 176130
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,275,000
AED 1,730/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
1
CelloLot number: 97112
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,143,450
AED 1,560/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
12
ElectraLot number: 97198
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,453,078
AED 1,627/ft²
Area
883 ft²
Bedrooms
1
floor
4
Berkeley SquareLot number: 177652
3-bedroom apartment
JVC
AED 2,646,000
AED 1,024/ft²
Area
2,583 ft²
Bedrooms
3
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 184365
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,268,822
AED 1,708/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
24
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 184364
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,256,968
AED 1,708/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
24
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 184363
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,233,398
AED 1,708/ft²
Area
721 ft²
Bedrooms
1
floor
24
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 184362
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,255,380
AED 1,708/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
24
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183655
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,366,556
AED 1,829/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
31
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183654
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,294,080
AED 1,742/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
31
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183653
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,281,990
AED 1,742/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
31
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183651
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,253,526
AED 1,741/ft²
Area
710 ft²
Bedrooms
1
floor
31
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183650
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,280,213
AED 1,742/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
31
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183644
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,353,854
AED 1,812/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
29
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183643
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,288,137
AED 1,734/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
29
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183642
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,276,103
AED 1,734/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
29
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183641
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,247,769
AED 1,733/ft²
Area
710 ft²
Bedrooms
1
floor
29
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183640
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,274,334
AED 1,734/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
29
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183633
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,268,822
AED 1,708/ft²
Area
743 ft²
Bedrooms
1
floor
25
ALTA V1EW SkyhomesLot number: 183631
1-bedroom apartment
JVC
AED 1,233,398
AED 1,708/ft²
Area
721 ft²
Bedrooms
1
floor
25
Continue in English?