SolayaLot number: 186189
Penthouse
Jumeirah
AED 47,400,000
AED 4,098/ft²
Area
11,560 ft²
floor
6
SolayaLot number: 186188
5-bedroom apartment
Jumeirah
AED 47,400,000
AED 6,784/ft²
Area
6,986 ft²
Bedrooms
5
floor
6
SolayaLot number: 186187
4-bedroom apartment
Jumeirah
AED 35,000,000
AED 6,719/ft²
Area
5,199 ft²
Bedrooms
4
SolayaLot number: 186186
4-bedroom apartment
Jumeirah
AED 31,000,000
AED 7,143/ft²
Area
4,338 ft²
Bedrooms
4
floor
4
SolayaLot number: 186185
4-bedroom apartment
Jumeirah
AED 31,700,000
AED 6,779/ft²
Area
4,672 ft²
Bedrooms
4
floor
3
SolayaLot number: 186184
4-bedroom apartment
Jumeirah
AED 32,300,000
AED 7,118/ft²
Area
4,532 ft²
Bedrooms
4
floor
3
SolayaLot number: 186183
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 38,700,000
AED 6,763/ft²
Area
5,716 ft²
Bedrooms
3
SolayaLot number: 186182
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 44,000,000
AED 6,408/ft²
Area
6,857 ft²
Bedrooms
3
SolayaLot number: 186181
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 20,600,000
AED 7,794/ft²
Area
2,637 ft²
Bedrooms
3
floor
2
SolayaLot number: 186180
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 24,800,000
AED 7,767/ft²
Area
3,186 ft²
Bedrooms
3
floor
2
SolayaLot number: 186179
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 27,600,000
AED 8,754/ft²
Area
3,143 ft²
Bedrooms
3
floor
2
SolayaLot number: 186178
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 14,200,000
AED 7,854/ft²
Area
1,798 ft²
Bedrooms
2
floor
2
Eden House The ParkLot number: 177556
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,530,418
AED 3,635/ft²
Area
2,347 ft²
Bedrooms
3
floor
6
Eden House The ParkLot number: 177550
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,224,585
AED 3,504/ft²
Area
2,347 ft²
Bedrooms
3
floor
4
Eden House The ParkLot number: 165918
4-bedroom apartment
Jumeirah
AED 35,254,175
AED 5,141/ft²
Area
6,857 ft²
Bedrooms
4
floor
10
Eden House The ParkLot number: 160874
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 10,144,465
AED 4,345/ft²
Area
2,325 ft²
Bedrooms
3
floor
9
Eden House The ParkLot number: 160868
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,766,367
AED 3,834/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
8
Eden House The ParkLot number: 160865
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,910,361
AED 4,244/ft²
Area
2,325 ft²
Bedrooms
3
floor
8
Eden House The ParkLot number: 160859
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,522,208
AED 3,739/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
7
Eden House The ParkLot number: 160857
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,477,454
AED 3,994/ft²
Area
2,368 ft²
Bedrooms
3
floor
7
Eden House The ParkLot number: 160856
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,676,258
AED 4,144/ft²
Area
2,325 ft²
Bedrooms
3
floor
7
Eden House The ParkLot number: 160850
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,278,049
AED 3,643/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
6
Eden House The ParkLot number: 160848
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,238,526
AED 3,893/ft²
Area
2,368 ft²
Bedrooms
3
floor
6
Eden House The ParkLot number: 160847
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,442,155
AED 4,044/ft²
Area
2,325 ft²
Bedrooms
3
floor
6
Eden House The ParkLot number: 160842
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 9,033,890
AED 3,547/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
5
Eden House The ParkLot number: 160834
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,871,117
AED 3,483/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
4
Eden House The ParkLot number: 160832
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,840,314
AED 3,725/ft²
Area
2,368 ft²
Bedrooms
3
floor
4
Eden House The ParkLot number: 160826
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,708,344
AED 3,419/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
3
Eden House The ParkLot number: 160824
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,681,029
AED 3,658/ft²
Area
2,368 ft²
Bedrooms
3
floor
3
Eden House The ParkLot number: 160817
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,545,571
AED 3,355/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
2
Eden House The ParkLot number: 160815
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,521,744
AED 3,591/ft²
Area
2,368 ft²
Bedrooms
3
floor
2
Eden House The ParkLot number: 160808
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,382,798
AED 3,291/ft²
Area
2,540 ft²
Bedrooms
3
floor
1
Eden House The ParkLot number: 160806
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,362,459
AED 3,524/ft²
Area
2,368 ft²
Bedrooms
3
floor
1
Eden House The ParkLot number: 160805
3-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,583,778
AED 3,676/ft²
Area
2,325 ft²
Bedrooms
3
floor
1
Eden House The ParkLot number: 137518
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,432,289
AED 4,318/ft²
Area
1,948 ft²
Bedrooms
2
floor
9
Eden House The ParkLot number: 137517
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,370,912
AED 4,369/ft²
Area
1,916 ft²
Bedrooms
2
floor
9
Eden House The ParkLot number: 137516
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,398,599
AED 4,314/ft²
Area
1,938 ft²
Bedrooms
2
floor
9
Eden House The ParkLot number: 137511
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,229,032
AED 4,295/ft²
Area
1,916 ft²
Bedrooms
2
floor
8
Eden House The ParkLot number: 137506
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,146,449
AED 4,171/ft²
Area
1,948 ft²
Bedrooms
2
floor
7
Eden House The ParkLot number: 137505
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,087,152
AED 4,221/ft²
Area
1,916 ft²
Bedrooms
2
floor
7
Eden House The ParkLot number: 137504
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,113,901
AED 4,167/ft²
Area
1,938 ft²
Bedrooms
2
floor
7
Eden House The ParkLot number: 137500
2-bedroom apartment
Jumeirah
AED 8,003,529
AED 4,098/ft²
Area
1,948 ft²
Bedrooms
2
floor
6
Continue in English?