Marriott Residences JLTLot number: 165378
3-bedroom apartment
JLT
AED 5,516,000
AED 2,515/ft²
Area
2,185 ft²
Bedrooms
3
floor
12
ViewzLot number: 47313
5-bedroom apartment
JLT
DMCC, 11 minutes
AED 15,025,000
AED 2,608/ft²
Area
5,759 ft²
Bedrooms
5
floor
36
ViewzLot number: 47304
5-bedroom apartment
JLT
DMCC, 11 minutes
AED 15,037,000
AED 2,613/ft²
Area
5,748 ft²
Bedrooms
5
floor
36
DiamondzLot number: 140053
4-bedroom apartment
JLT
DMCC, 2 minutes
AED 5,098,000
AED 2,587/ft²
Area
1,970 ft²
Bedrooms
4
floor
58
DiamondzLot number: 140051
4-bedroom apartment
JLT
DMCC, 2 minutes
AED 5,060,000
AED 2,567/ft²
Area
1,970 ft²
Bedrooms
4
floor
58
DiamondzLot number: 104746
4-bedroom apartment
JLT
DMCC, 2 minutes
AED 5,219,000
AED 2,648/ft²
Area
1,970 ft²
Bedrooms
4
floor
59
DiamondzLot number: 104744
4-bedroom apartment
JLT
DMCC, 2 minutes
AED 5,098,000
AED 2,587/ft²
Area
1,970 ft²
Bedrooms
4
floor
59
DiamondzLot number: 104742
4-bedroom apartment
JLT
DMCC, 2 minutes
AED 5,219,000
AED 2,648/ft²
Area
1,970 ft²
Bedrooms
4
floor
59
DiamondzLot number: 104701
3-bedroom apartment
JLT
DMCC, 2 minutes
AED 3,736,000
AED 2,460/ft²
Area
1,518 ft²
Bedrooms
3
floor
44
Marriott Residences JLTLot number: 119751
2-bedroom apartment
JLT
AED 3,389,000
AED 2,400/ft²
Area
1,410 ft²
Bedrooms
2
floor
9
Marriott Residences JLTLot number: 173867
2-bedroom apartment
JLT
AED 3,930,000
AED 2,799/ft²
Area
1,399 ft²
Bedrooms
2
floor
37
Marriott Residences JLTLot number: 119765
3-bedroom apartment
JLT
AED 5,597,000
AED 2,552/ft²
Area
2,185 ft²
Bedrooms
3
floor
13
Marriott Residences JLTLot number: 134889
2-bedroom apartment
JLT
AED 3,813,000
AED 2,556/ft²
Area
1,485 ft²
Bedrooms
2
floor
20
Marriott Residences JLTLot number: 134901
1-bedroom apartment
JLT
AED 2,588,000
AED 2,500/ft²
Area
1,033 ft²
Bedrooms
1
floor
26
Marriott Residences JLTLot number: 165377
2-bedroom apartment
JLT
AED 3,782,000
AED 2,523/ft²
Area
1,496 ft²
Bedrooms
2
floor
12
Marriott Residences JLTLot number: 168795
3-bedroom apartment
JLT
AED 5,818,000
AED 2,651/ft²
Area
2,185 ft²
Bedrooms
3
floor
22
Marriott Residences JLTLot number: 173866
3-bedroom apartment
JLT
AED 6,198,000
AED 2,824/ft²
Area
2,185 ft²
Bedrooms
3
floor
37
ViewzLot number: 203862
1-bedroom apartment
JLT
DMCC, 11 minutes
AED 1,683,000
AED 2,284/ft²
Area
732 ft²
Bedrooms
1
floor
33
Upper HouseLot number: 206164
1-bedroom apartment
JLT
AED 1,740,000
AED 1,927/ft²
Area
893 ft²
Bedrooms
1
floor
6
Golf ViewsLot number: 207898
Studio
JLT
Dubai Marina, 8 minutes
AED 499,000
AED 1,238/ft²
Area
398 ft²
floor
19
Golf ViewsLot number: 208868
1-bedroom apartment
JLT
Dubai Marina, 8 minutes
AED 845,000
AED 1,092/ft²