EleveLot number: 156560
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,263,956
AED 1,386/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
3
floor
29
EleveLot number: 152645
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,660,221
AED 1,260/ft²
Area
1,313 ft²
Bedrooms
2
floor
30
EleveLot number: 152644
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,524,979
AED 1,375/ft²
Area
1,109 ft²
Bedrooms
2
floor
30
EleveLot number: 152631
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,630,520
AED 1,268/ft²
Area
1,281 ft²
Bedrooms
2
floor
30
EleveLot number: 152626
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 3,068,495
AED 1,042/ft²
Area
2,939 ft²
Bedrooms
3
floor
1
EleveLot number: 152625
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,580,020
AED 1,157/ft²
Area
2,228 ft²
Bedrooms
3
floor
1
EleveLot number: 121951
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,639,484
AED 1,244/ft²
Area
1,313 ft²
Bedrooms
2
floor
28
EleveLot number: 121945
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,280,755
AED 1,369/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
3
floor
28
EleveLot number: 121939
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,251,988
AED 1,379/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
3
floor
28
EleveLot number: 121934
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,609,784
AED 1,252/ft²
Area
1,281 ft²
Bedrooms
2
floor
28
EleveLot number: 95413
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,590,923
AED 1,305/ft²
Area
1,216 ft²
Bedrooms
2
floor
27
EleveLot number: 95407
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,269,068
AED 1,362/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
3
floor
27
EleveLot number: 95402
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,546,085
AED 1,323/ft²
Area
1,162 ft²
Bedrooms
2
floor
27
EleveLot number: 95394
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,258,787
AED 1,356/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
3
floor
26
EleveLot number: 95388
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,589,047
AED 1,236/ft²
Area
1,281 ft²
Bedrooms
2
floor
26
Trussardi ResidencesLot number: 67491
2-bedroom apartment
Jebel Ali
Discovery Gardens, 1 minutes
AED 3,364,000
AED 1,814/ft²
Area
1,851 ft²
Bedrooms
2
floor
5
EleveLot number: 152647
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,507,979
AED 1,407/ft²
Area
1,066 ft²
Bedrooms
2
floor
32
EleveLot number: 195084
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,566,822
AED 1,340/ft²
Area
1,162 ft²
Bedrooms
2
floor
29
EleveLot number: 195088
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,611,660
AED 1,322/ft²
Area
1,216 ft²
Bedrooms
2
floor
29
EleveLot number: 195089
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,535,835
AED 1,366/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
2
floor
29
EleveLot number: 195090
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,587,558
AED 1,358/ft²
Area
1,162 ft²
Bedrooms
2
floor
31
EleveLot number: 195091
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,522,855
AED 1,379/ft²
Area
1,098 ft²
Bedrooms
2
floor
31
EleveLot number: 195093
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,313,004
AED 1,388/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
3
floor
31
EleveLot number: 195094
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,285,925
AED 1,399/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
3
floor
31
EleveLot number: 195098
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,520,829
AED 1,394/ft²
Area
1,087 ft²
Bedrooms
2
floor
31
EleveLot number: 195099
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,632,396
AED 1,339/ft²
Area
1,216 ft²
Bedrooms
2
floor
31
EleveLot number: 195100
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,556,571
AED 1,385/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
2
floor
31
EleveLot number: 195101
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,295,925
AED 1,406/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
3
floor
32
EleveLot number: 195102
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,324,691
AED 1,395/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
3
floor
32
EleveLot number: 195103
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,368,042
AED 1,398/ft²
Area
1,690 ft²
Bedrooms
3
floor
32
EleveLot number: 195104
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,556,303
AED 1,387/ft²
Area
1,119 ft²
Bedrooms
2
floor
32
EleveLot number: 195105
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,547,623
AED 1,393/ft²
Area
1,109 ft²
Bedrooms
2
floor
32
EleveLot number: 195106
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,518,244
AED 1,416/ft²
Area
1,066 ft²
Bedrooms
2
floor
33
EleveLot number: 195109
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,334,972
AED 1,402/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
3
floor
33
EleveLot number: 195110
3-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 2,307,612
AED 1,413/ft²
Area
1,625 ft²
Bedrooms
3
floor
33
EleveLot number: 195112
2-bedroom apartment
Jebel Ali
AED 1,752,994
AED 1,510/ft²
Area
1,152 ft²
Bedrooms
2
floor
33
Continue in English?