Properties for sale in Dubai and Abu Dhabi, Apartments, Meydan neighborhood
Buy
Property type
Price
Riverton HouseLot number: 183921
2-bedroom apartment
Meydan
AED 3,874,828
AED 2,832/ft²
Area
1,367 ft²
Bedrooms
2
floor
17
Riverton HouseLot number: 183920
2-bedroom apartment
Meydan
AED 3,457,828
AED 2,802/ft²
Area
1,227 ft²
Bedrooms
2
floor
14
Amaal8Lot number: 181826
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,849,888
AED 2,434/ft²
Area
753 ft²
Bedrooms
1
floor
38
Amaal8Lot number: 181825
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,846,888
AED 2,430/ft²
Area
753 ft²
Bedrooms
1
floor
37
Amaal8Lot number: 181824
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,842,888
AED 2,425/ft²
Area
753 ft²
Bedrooms
1
floor
36
Amaal8Lot number: 181821
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,295,888
AED 2,487/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
33
Amaal8Lot number: 181820
2-bedroom apartment
Meydan
AED 3,960,888
AED 2,457/ft²
Area
1,604 ft²
Bedrooms
2
floor
33
Amaal8Lot number: 181817
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,290,888
AED 2,482/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
32
Amaal8Lot number: 181816
2-bedroom apartment
Meydan
AED 3,952,888
AED 2,452/ft²
Area
1,604 ft²
Bedrooms
2
floor
32
Amaal8Lot number: 181812
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,286,888
AED 2,478/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
31
Amaal8Lot number: 181811
2-bedroom apartment
Meydan
AED 3,944,888
AED 2,447/ft²
Area
1,604 ft²
Bedrooms
2
floor
31
Amaal8Lot number: 181810
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,236,888
AED 2,513/ft²
Area
883 ft²
Bedrooms
1
floor
31
Amaal8Lot number: 181808
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,281,888
AED 2,472/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
30
Amaal8Lot number: 181807
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,819,888
AED 2,395/ft²
Area
753 ft²
Bedrooms
1
floor
30
Amaal8Lot number: 181806
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,276,888
AED 2,467/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
29
Amaal8Lot number: 181802
3-bedroom apartment
Meydan
AED 4,128,888
AED 2,134/ft²
Area
1,927 ft²
Bedrooms
3
floor
23
Amaal8Lot number: 181799
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,158,888
AED 2,339/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
22
Amaal8Lot number: 181798
3-bedroom apartment
Meydan
AED 4,119,888
AED 2,129/ft²
Area
1,927 ft²
Bedrooms
3
floor
22
Amaal8Lot number: 181794
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,153,888
AED 2,334/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
21
Amaal8Lot number: 181791
3-bedroom apartment
Meydan
AED 4,099,888
AED 2,119/ft²
Area
1,927 ft²
Bedrooms
3
floor
20
Amaal8Lot number: 181789
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,038,888
AED 2,209/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
16
Amaal8Lot number: 181786
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,034,888
AED 2,205/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
15
Amaal8Lot number: 181785
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,025,888
AED 2,195/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
13
Amaal8Lot number: 181782
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,020,888
AED 2,189/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
12
Amaal8Lot number: 181779
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,015,888
AED 2,184/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
11
Amaal8Lot number: 181778
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,011,888
AED 2,180/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
10
Amaal8Lot number: 181775
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,915,888
AED 2,200/ft²
Area
861 ft²
Bedrooms
1
floor
8
Amaal8Lot number: 181771
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,992,888
AED 2,159/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
6
Amaal8Lot number: 181769
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,906,888
AED 2,189/ft²
Area
861 ft²
Bedrooms
1
floor
6
Amaal8Lot number: 181768
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,988,888
AED 2,155/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
5
Amaal8Lot number: 181767
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,902,888
AED 2,185/ft²
Area
861 ft²
Bedrooms
1
floor
5
Amaal8Lot number: 181765
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,983,888
AED 2,149/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
4
Amaal8Lot number: 181764
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,898,888
AED 2,180/ft²
Area
861 ft²
Bedrooms
1
floor
4
Amaal8Lot number: 181763
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,893,888
AED 2,174/ft²
Area
861 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Amaal8Lot number: 181762
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,936,888
AED 2,176/ft²
Area
883 ft²
Bedrooms
1
floor
3
Amaal8Lot number: 181761
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,974,888
AED 2,140/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Amaal8Lot number: 181760
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,889,888
AED 2,170/ft²
Area
861 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Amaal8Lot number: 181759
1-bedroom apartment
Meydan
AED 1,931,888
AED 2,171/ft²
Area
883 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Amaal8Lot number: 181756
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,649,888
AED 2,925/ft²
Area
904 ft²
Bedrooms
1
floor
17
Amaal8Lot number: 181754
3-bedroom apartment
Meydan
AED 4,968,888
AED 2,404/ft²
Area
2,067 ft²
Bedrooms
3
floor
16
Amaal8Lot number: 181753
1-bedroom apartment
Meydan
AED 2,645,888
AED 2,920/ft²
Area
904 ft²
Bedrooms
1
floor
16
Amaal8Lot number: 181750
3-bedroom apartment
Meydan
AED 4,957,888
AED 2,399/ft²
Area
2,067 ft²
Bedrooms
3
floor
15