Properties for sale in Dubai and Abu Dhabi, Apartments, MBR neighborhood
Buy
Property type
Price
RivieraLot number: 182351
Studio
MBR
AED 1,235,000
AED 2,708/ft²
Area
452 ft²
floor
4
RivieraLot number: 182410
Studio
MBR
AED 1,272,000
AED 2,460/ft²
Area
517 ft²
floor
8
RivieraLot number: 182406
Studio
MBR
AED 1,319,000
AED 2,576/ft²
Area
506 ft²
floor
8
RivieraLot number: 182396
Studio
MBR
AED 1,257,000
AED 2,555/ft²
Area
484 ft²
floor
7
RivieraLot number: 182395
Studio
MBR
AED 1,256,000
AED 2,458/ft²
Area
506 ft²
floor
7
RivieraLot number: 182382
Studio
MBR
AED 1,353,000
AED 2,543/ft²
Area
527 ft²
floor
7
RivieraLot number: 182381
Studio
MBR
AED 1,237,000
AED 2,713/ft²
Area
452 ft²
floor
6
RivieraLot number: 182380
Studio
MBR
AED 1,312,000
AED 2,113/ft²
Area
614 ft²
floor
6
RivieraLot number: 182376
Studio
MBR
AED 1,310,000
AED 2,569/ft²
Area
506 ft²
floor
6
RivieraLot number: 182366
Studio
MBR
AED 1,255,000
AED 2,551/ft²
Area
484 ft²
floor
5
RivieraLot number: 182361
Studio
MBR
AED 1,376,000
AED 2,202/ft²
Area
624 ft²
floor
5
RivieraLot number: 182352
Studio
MBR
AED 1,351,000
AED 2,539/ft²
Area
527 ft²
floor
5
RivieraLot number: 182350
Studio
MBR
AED 1,316,000
AED 2,112/ft²
Area
614 ft²
floor
4
RivieraLot number: 182337
Studio
MBR
AED 1,340,000
AED 2,552/ft²
Area
517 ft²
floor
4
RivieraLot number: 182331
Studio
MBR
AED 1,312,000
AED 2,548/ft²
Area
506 ft²
floor
3
RivieraLot number: 182322
Studio
MBR
AED 1,327,000
AED 2,638/ft²
Area
495 ft²
floor
3
RivieraLot number: 182321
Studio
MBR
AED 1,265,000
AED 2,456/ft²
Area
506 ft²
floor
2
RivieraLot number: 182320
Studio
MBR
AED 1,254,000
AED 2,444/ft²
Area
506 ft²
floor
2
RivieraLot number: 182316
Studio
MBR
AED 1,378,000
AED 2,160/ft²
Area
635 ft²
floor
2
RivieraLot number: 182307
Studio
MBR
AED 1,305,000
AED 2,783/ft²
Area
463 ft²
floor
2
RivieraLot number: 182306
Studio
MBR
AED 1,313,000
AED 2,097/ft²
Area
624 ft²
floor
1
RivieraLot number: 182303
Studio
MBR
AED 1,307,000
AED 2,457/ft²
Area
527 ft²
floor
1
RivieraLot number: 182299
Studio
MBR
AED 1,279,000
AED 2,589/ft²
Area
484 ft²
floor
1
RivieraLot number: 161389
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,114,000
AED 2,707/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
15
RivieraLot number: 161388
Penthouse
MBR
AED 8,844,000
AED 4,133/ft²
Area
2,131 ft²
Bedrooms
3
floor
15
RivieraLot number: 161387
Studio
MBR
AED 1,213,000
AED 2,678/ft²
Area
452 ft²
floor
15
RivieraLot number: 161385
1-bedroom apartment
MBR
AED 1,965,000
AED 2,405/ft²
Area
807 ft²
Bedrooms
1
floor
15
RivieraLot number: 161384
1-bedroom apartment
MBR
AED 1,965,000
AED 2,405/ft²
Area
807 ft²
Bedrooms
1
floor
15
RivieraLot number: 161381
Penthouse
MBR
AED 8,844,000
AED 4,133/ft²
Area
2,131 ft²
Bedrooms
3
floor
15
RivieraLot number: 161380
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,130,000
AED 2,727/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
15
RivieraLot number: 161379
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,104,000
AED 2,725/ft²
Area
764 ft²
Bedrooms
1
floor
15
RivieraLot number: 161378
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,088,000
AED 2,705/ft²
Area
764 ft²
Bedrooms
1
floor
14
RivieraLot number: 161377
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,112,000
AED 2,704/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
14
RivieraLot number: 161371
1-bedroom apartment
MBR
AED 1,963,000
AED 2,403/ft²
Area
807 ft²
Bedrooms
1
floor
14
RivieraLot number: 161370
1-bedroom apartment
MBR
AED 1,963,000
AED 2,403/ft²
Area
807 ft²
Bedrooms
1
floor
14
RivieraLot number: 161365
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,302,000
AED 2,721/ft²
Area
840 ft²
Bedrooms
1
floor
14
RivieraLot number: 161364
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,112,000
AED 2,704/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
14
RivieraLot number: 161363
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,088,000
AED 2,705/ft²
Area
764 ft²
Bedrooms
1
floor
14
RivieraLot number: 161362
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,087,000
AED 2,703/ft²
Area
764 ft²
Bedrooms
1
floor
13
RivieraLot number: 161361
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,111,000
AED 2,703/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
13
RivieraLot number: 161360
1-bedroom apartment
MBR
AED 2,234,000
AED 2,641/ft²
Area
840 ft²
Bedrooms
1
floor
13
RivieraLot number: 161355
1-bedroom apartment
MBR
AED 1,963,000
AED 2,403/ft²
Area
807 ft²
Bedrooms
1
floor
13