ANWA ARIALot number: 58303
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,424,000
AED 2,843/ft²
Area
1,550 ft²
Bedrooms
2
floor
5
Chelsea ResidencesLot number: 185325
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,145,000
AED 3,107/ft²
Area
1,647 ft²
Bedrooms
2
floor
17
Chelsea ResidencesLot number: 182788
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 2,994,000
AED 3,251/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
22
Chelsea ResidencesLot number: 182787
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 2,980,000
AED 3,236/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
21
Chelsea ResidencesLot number: 182785
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,041,000
AED 3,044/ft²
Area
1,647 ft²
Bedrooms
2
floor
13
Riva ResidenceLot number: 102502
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 5,100,000
AED 2,536/ft²
Area
2,002 ft²
Bedrooms
3
floor
20
Riva ResidenceLot number: 102500
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 6,800,000
AED 2,200/ft²
Area
3,089 ft²
Bedrooms
3
floor
19
Riva ResidenceLot number: 102499
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 6,800,000
AED 2,203/ft²
Area
3,078 ft²
Bedrooms
3
floor
19
Riva ResidenceLot number: 102497
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 5,200,000
AED 2,540/ft²
Area
2,045 ft²
Bedrooms
3
floor
18
Riva ResidenceLot number: 102495
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 5,100,000
AED 2,491/ft²
Area
2,045 ft²
Bedrooms
3
floor
17
Riva ResidenceLot number: 102489
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 5,800,000
AED 2,595/ft²
Area
2,228 ft²
Bedrooms
3
floor
14
Riva ResidenceLot number: 102487
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 5,500,000
AED 2,461/ft²
Area
2,228 ft²
Bedrooms
3
floor
13
Riva ResidenceLot number: 102471
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,300,000
AED 2,079/ft²
Area
2,067 ft²
Bedrooms
2
floor
15
Riva ResidenceLot number: 102461
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 3,500,000
AED 2,343/ft²
Area
1,485 ft²
Bedrooms
2
floor
12
Riva ResidenceLot number: 102457
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 3,660,000
AED 2,450/ft²
Area
1,485 ft²
Bedrooms
2
floor
11
Riva ResidenceLot number: 102464
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 3,600,000
AED 2,394/ft²
Area
1,496 ft²
Bedrooms
2
floor
13
Riva ResidenceLot number: 102484
3-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 6,320,000
AED 2,396/ft²
Area
2,637 ft²
Bedrooms
3
floor
11
Chelsea ResidencesLot number: 192510
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,093,000
AED 3,075/ft²
Area
1,647 ft²
Bedrooms
2
floor
16
Chelsea ResidencesLot number: 192513
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,354,000
AED 3,233/ft²
Area
1,647 ft²
Bedrooms
2
floor
23
BreezLot number: 193304
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,347,000
AED 3,930/ft²
Area
1,098 ft²
Bedrooms
2
floor
8
BreezLot number: 193364
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 2,895,000
AED 3,651/ft²
Area
786 ft²
Bedrooms
1
floor
17
BreezLot number: 193978
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,342,000
AED 3,926/ft²
Area
1,098 ft²
Bedrooms
2
floor
7
BreezLot number: 193981
Studio
Dubai Maritime City
AED 1,909,000
AED 4,280/ft²
Area
441 ft²
floor
9
Chelsea ResidencesLot number: 176174
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,470,000
AED 3,297/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
2
floor
29
Riva ResidenceLot number: 102435
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 2,870,000
AED 2,650/ft²
Area
1,076 ft²
Bedrooms
1
floor
10
ANWA ARIALot number: 58307
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,554,000
AED 2,748/ft²
Area
1,647 ft²
Bedrooms
2
floor
15
ANWA ARIALot number: 58318
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,497,000
AED 3,030/ft²
Area
1,475 ft²
Bedrooms
2
floor
24
ANWA ARIALot number: 58324
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,609,000
AED 2,780/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
2
floor
27
ANWA ARIALot number: 61839
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,503,000
AED 2,709/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
2
floor
4
ANWA ARIALot number: 106917
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 4,328,000
AED 2,872/ft²
Area
1,507 ft²
Bedrooms
2
floor
6
Chelsea ResidencesLot number: 176172
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,418,000
AED 3,266/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
2
floor
27
Chelsea ResidencesLot number: 176175
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,548,000
AED 3,344/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
2
floor
30
Chelsea ResidencesLot number: 176176
2-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 5,661,000
AED 3,412/ft²
Area
1,658 ft²
Bedrooms
2
floor
31
Chelsea ResidencesLot number: 176183
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 3,092,000
AED 3,357/ft²
Area
915 ft²
Bedrooms
1
floor
29
OceanzLot number: 67655
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 1,965,000
AED 2,737/ft²
Area
710 ft²
Bedrooms
1
floor
3
OceanzLot number: 67658
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 1,972,000
AED 2,747/ft²
Area
710 ft²
Bedrooms
1
floor
5
OceanzLot number: 67659
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 1,976,000
AED 2,752/ft²
Area
710 ft²
Bedrooms
1
floor
6
Riva ResidenceLot number: 102399
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
AED 2,540,000
AED 2,651/ft²
Area
958 ft²
Bedrooms
1
floor
2
Chelsea ResidencesLot number: 175655
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 2,305,000
AED 2,974/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
1
Chelsea ResidencesLot number: 206980
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 2,513,000
AED 3,243/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
1
Chelsea ResidencesLot number: 206981
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 2,516,000
AED 3,242/ft²
Area
775 ft²
Bedrooms
1
floor
1
Chelsea ResidencesLot number: 175660
1-bedroom apartment
Dubai Maritime City
Al Ghubaiba, 15 minutes
AED 2,303,000
AED 2,975/ft²
Area
764 ft²
Bedrooms
1
floor
1
Continue in English?